Wyciekły plany UPC. Klienci raczej nie będą zadowoleni z prostego powodu

Różne

Reklama

W sieci pojawiły się podobne wpisy, które opowiadają o planach, jakie miałoby mieć UPC.


Informacje te nie są oficjalne, nie zostały potwierdzone i nie należy ich traktować w ten sposób. Może się to kompletnie nie sprawdzić i trzeba mieć to na uwadze. Informacje te pochodzą z forum MediaSwiat, gdzie dyskutuje się między innymi o UPC.

Jeżeli wierzyć temu, co jest tam publikowane przez jednego z użytkowników, to wygląda na to, że ktoś powiedział za dużo. Może nie sądzono, że informacje te wyjdą poza bańkę użytkowników, ale tak się też stało.

Co może planować UPC?

Reklama

Raz jeszcze – nie są to oficjalne informacje i nie muszą się sprawdzić. Jeden z użytkowników posiadający ponad 1337 postów pisze o jego znajomej, która ma być kierownikiem regionalnym w UPC. Dalej to już każdy sobie może sam wyciągnąć wnioski:

Reklama
https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=8456&start=28230&sid=9d97e7019179cacc0396ed35726baa14

Czyli według tego awarie miałyby być spowodowane przez uzupełnianie kanałów. Można by było się przygotować na likwidację Viaplay, za który wskoczy Showtime i Disney. Opcja z zagranicznymi stacjami brzmi naprawdę ciekawie. Tak samo, jak informacja o potencjalnym połączeniu pakietu Canal Plus i HBO.

Najgorszą informacją są podwyżki, ale wiele osób ma umowy bezterminowe, o które zadbano przed połączeniem z Play. W sumie to jedyna negatywna informacja, o ile w ogóle jest to oczywiście prawdą.

Na szczęście UPC, czy też Play to nie operatorzy, którzy mają zapisy inflacyjne, więc pod tym względem nadal UPC/Play mocno się broni i jest znacznie lepsze od konkurencji. I to mimo tych ostatnich awarii.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej