w

Z UPC dzieje się coś dziwnego. Ten miesiąc jest szczególnie podejrzany

Z UPC dzieje się coś dziwnego. Tzn. nawet ciężko powiedzieć co dokładnie. Widać jednak, że chyba wewnętrznie coś jest zmieniane.


Awarie zdarzają się wszędzie i nie są jakieś niesamowite. Duża liczba klientów to zawsze duża liczba zgłoszeń awarii. Boryka się z tym każdy. Ale z UPC w tym miesiącu coś się dzieje i trudno nawet powiedzieć co.

UPC mówi, że po ich stronie wszystko jest w porządku, ale ludzie mają inne zdanie na ten temat. Wiele wini tutaj Play, ale tak naprawdę, to nie ma żadnego dowodu na powiązanie tych dwóch spraw.

Coś się dzieje z UPC?

Jest sobie strona DownDetector, która zbiera informacje od ludzi, gdy jakaś usługa nie działa. Wyświetla się to jako pierwszy wynik w Google po wpisaniu „UPC nie działa”. Nie jest to nic niesamowitego.

Dziwne jest natomiast to, co dzieje się w listopadzie i co działo się w październiku. Zazwyczaj w miesiącu jest kilka, może kilkanaście komentarzy na temat tego, że coś w UPC nie działa. Przykładowo tak wyglądał 09.2023. Kilka komentarzy w mediach społecznościowych i tyle:

Ale w październiku i listopadzie tych komentarzy jest po kilkadziesiąt. Dosłownie codziennie dochodzą nowe.

Ludzie często wspominają właśnie o połączeniu się Play i UPC, ale raczej nie ma to większego znaczenia. Wszystkie prace są zapowiadane, w teorii niewiele się tam zmieniło. Ale w praktyce co chwilę są jakieś mniejsze i większe awarie.

DołączObserwuj
Więcej z Różne