Zamiast 55 złotych, zapłacił w Biedronce złotówkę. Jak to możliwe?

Różne

Reklama

Jeden z klientów Biedronki podzielił się filmem, na którym zamiast 55 złotych płaci złotówkę. Nalicza mu się bowiem bardzo duży rabat. Jak?


Każdy chciałby znaleźć się w sytuacji, w której, zamiast kilkudziesięciu złotych, przychodzi mu zapłacić zaledwie złotówkę. Czasem jest to możliwe. Zazwyczaj dzieje się tak w przypadku awarii kas, ewentualnie wewnętrznego błędu cenowego.

Tutaj akurat nie chodziło o to, choć autor postanowił trochę się podroczyć ze wszystkimi, którzy obejrzeli jego film na TikToku. Ten zdobył ponad 2 mln odsłon:

Reklama

Jak uzyskać taką zniżkę?

Reklama

Sam film przedstawia dość prostą, choć na pierwszy rzut oka trudną do wytłumaczenia sytuację. Mamy zakupy za kilkadziesiąt złotych, które na paragonie mają nabity rabat i to nie byle jaki. Z 55 złotych robi się zaledwie złotówka.

Video

Co tu się stało? Brak logicznego wytłumaczenia, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Wszystkie pozycje zostały mocno przecenione.

Z pomocą przychodzi sam autor, ujawniając, że w sumie 32 złote było tutaj zapłacone voucherem. Stąd ta cena. Reszta to już kwestia różnego rodzaju zniżek, choć niestety nie pada dokładna informacja o tym, jakie to zniżki dały finalnie 1,06 zł.

Na pewno sytuacja dość ciekawa, ale nie jest wynikiem żadnego błędu.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej