w

Zamiast 55 złotych, zapłacił w Biedronce złotówkę. Jak to możliwe?

Jeden z klientów Biedronki podzielił się filmem, na którym zamiast 55 złotych płaci złotówkę. Nalicza mu się bowiem bardzo duży rabat. Jak?


Każdy chciałby znaleźć się w sytuacji, w której, zamiast kilkudziesięciu złotych, przychodzi mu zapłacić zaledwie złotówkę. Czasem jest to możliwe. Zazwyczaj dzieje się tak w przypadku awarii kas, ewentualnie wewnętrznego błędu cenowego.

Tutaj akurat nie chodziło o to, choć autor postanowił trochę się podroczyć ze wszystkimi, którzy obejrzeli jego film na TikToku. Ten zdobył ponad 2 mln odsłon:

Jak uzyskać taką zniżkę?

Sam film przedstawia dość prostą, choć na pierwszy rzut oka trudną do wytłumaczenia sytuację. Mamy zakupy za kilkadziesiąt złotych, które na paragonie mają nabity rabat i to nie byle jaki. Z 55 złotych robi się zaledwie złotówka.

Co tu się stało? Brak logicznego wytłumaczenia, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Wszystkie pozycje zostały mocno przecenione.

Z pomocą przychodzi sam autor, ujawniając, że w sumie 32 złote było tutaj zapłacone voucherem. Stąd ta cena. Reszta to już kwestia różnego rodzaju zniżek, choć niestety nie pada dokładna informacja o tym, jakie to zniżki dały finalnie 1,06 zł.

Na pewno sytuacja dość ciekawa, ale nie jest wynikiem żadnego błędu.

DołączObserwuj
Więcej z Różne