w

50-letni mężczyzna udawał dziewczynę na Instagramie i Twitterze, by zyskać popularność

50-letni mężczyzna wpadł na pewien pomysł, by zyskać popularność w mediach społecznościowych. Co zabawne, to mu się udało.


Obecnie na Twitchu, czy Instagramie wiele mówi się o tym, że kobiety po prostu mają łatwiej. Niezależnie od tego, czy faktycznie jest to prawdą, czy nie, mężczyzna stojący za kontem “azusagakuyuki” postanowił to sprawdzić.

Efekt? Z 50-letniego wujka zmienił się w pełną energii, młodą kobietę z pasją do motocykli. Dzięki temu udało mu się uzbierać kilkanaście tysięcy fanów.

Ludzie zaczynali coś podejrzewać

Nienaturalnie kadrowane zdjęcia, widoczna sama twarz i wpadki pokroju odbijania się mężczyzny w lusterkach motocykli wywołały sporo pytań odnośnie tego konkretnego konta. Japońska firma zajmująca się tworzeniem materiałów telewizyjnych wzięła tę sprawę pod lupę i okazało się, że w opisie młodej kobiety lubiącej motocykle zgadza się jedynie część o motoryzacji.

Konta 50-latka miały kilkanaście tysięcy obserwujących. Teraz wynik jest zaburzony, bowiem coraz więcej osób zaczyna go śledzić. Wszyscy chcą zobaczyć, jak zareaguje na zdemaskowanie. Jak tłumaczy mężczyzna, łatwiej mu było zbierać obserwujących pod tą postacią.

Kiedyś na Twitchu był podobny przypadek, chłopak chciał zdobyć większą popularność, więc modulował swój głos rozmawiając jednocześnie o tematach 18+. Promował swój Instagram z fałszywymi zdjęciami, a wszystko to skończyło się zbiórką pieniędzy na fałszywą chorobę. Konto permanentnie zbanowano, ale od tamtej pory wszyscy zrobili się o wiele bardziej ostrożni.