w

Abstra odchodzi z firmy, którą założyło. Sylwester Wardęga ze szpileczką w stronę youtuberów

Reklama

Abstra w składzie Pasut i Czarek zdecydowali się odejść od dawnej firmy Abstra, która obecnie nazywa się Studi.


Wczoraj na kanale Abstrachuje pojawiło się to, czego można się było spodziewać. Był to film z oficjalnym potwierdzeniem, że chłopaki odchodzą z firmy, którą założyli. Teraz będą działać na własny rachunek.

Robert i Czarek mają teraz do dyspozycji jedynie swój kanał. Sprzedali bowiem udziały w Studi. Po latach youtuberzy zrobili duży krok w tył, by zrobić trzy kroki do przodu. Widać, że zaczynają to wszystko układać od początku.

Abstra odchodzi z firmy

Reklama

Chłopaki podkreślają, że firma nie upadła, oni sami nie są bankrutami. Jest to decyzja podyktowana chęcią rozwoju. W samym filmie o odejściu pojawia się standardowo kąśliwy fragment o Wardędze – mimo tego, że w teorii między youtuberami nie ma już złej krwi, to jednak mimo wszystko co jakiś czas o sobie wspominają.

Oczywiście było kilka wpadek, ale nie robi błędów tylko ten, co nic nie robi, ewentualnie siedzi i komentuje to, co robią inni. Prawda? – Mówi Pasut na filmie z wyjaśnieniami.

Oczywiście dotarło to do Sylwestra Wardęgi, który zdecydował się skomentować sam materiał.

Kanał nadal będzie rozwijany. Na pewno jest to ciekawy ruch, który pokazuje, że faktycznie Robert i Czarek chcą się skupić nie tyle na prowadzeniu dużego biznesu, ile po prostu na tworzeniu kanału i treści wokół niego.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka