w

Adamcy, polski streamer Twitch, zbanowany. Permanentny ban do czasu wyjaśnienia

Adamcy, jeden z polskich streamerów Twitch, został kilkadziesiąt minut temu zbanowany.


Ten ban był praktycznie kwestią czasu, o ile chodzi faktycznie o jedną z ostatnich transmisji. W każdym razie Adamcy w tym momencie jest zbanowany:

Powód ani długość bana nie została jeszcze skomentowana przez samego streamera, natomiast Twitch pokazuje tutaj:

TOS_INDEFINITE

Oznacza to tyle, że jest to w tym momencie perm do wyjaśnienia. Można po tym rodzaju bana zostać odbanowanym, także nie jest to permanentna blokada bez możliwości odwołania się.

Za co Adamcy dostał bana?

@Aktualizacja

Sam streamer pisze, że chodziło o dodanie klipa na jego drugi kanał, a nie używanie n-wordów, p-wordów etc. Nie wiadomo, na ile może być ten ban, natomiast istnieje szansa, że mówimy tutaj o 30 dniach.


Oryginały artykuł:

Prawdopodobnie chodzi tutaj o transmisję,podczas której padały różne p-wordy i inne niecenzuralne słowa, w tym także padło simp, które na Twitchu ogólnie jest banowalne. W ogóle znalezienie konkretnego momentu jest bardzo trudne, bo stream trwał ponad 3 godziny i było podczas niego wiele potencjalnie banowalnych słów. Ten moment, który mógł zaważyć:

Oczywiście najważniejszy jest kontekst wypowiedzi. Samo powiedzenie p-worda, czy w tym przypadku słowa „pedo*il” nie jest banowalne, natomiast jak wspominamy, na streamie kilkukrotnie pojawiały się tego typu rzeczy.

Adamcy prawdopodobnie powróci do streamowania za jakiś czas, choć zupełnie nie wiadomo, jak Twitch do tego podejdzie. Jak widać po przykładzie Bonkola, bany w ostatnim czasie mocno się przeciągają.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka