w

Aktor “Pierwszej Miłości” zhakował umysł NitroZyniaka? Dziwna sytuacja youtubera

NitroZyniak podczas swojej transmisji opowiedział dziwną historię ze swojego życia.


Życie potrafi niejednokrotnie zaskakiwać i raz na jakiś czas można doświadczyć niesamowitych zbiegów okoliczności. O jednym z nich postanowił opowiedzieć NitroZyniak podczas swojej transmisji.

Sytuacja, która go spotkała była naprawdę niesamowita i zaskakująca, co zresztą swoimi emocjami potwierdzał sam streamer.

Aktor “Pierwszej Miłości” zhakował umysł Nitra?

NitroZyniak podczas swojej transmisji opowiadał, że wraz ze swoim synem postanowił wybrać się do wesołego miasteczka. W oczekiwaniu na niego przypadkiem natrafił na film, na którym aktor “Pierwszej Miłości”, Łukasz Płoszajski, “zhakował umysł” dziennikarki.

“Miałem 10 minut wolnych (…), wchodzę sobie na Instagrama (…) i następny film, jaki mi się wyświetlił to były jakieś wiadomości z Polsatu, gdzie była dziennikarka i był gość. Piąte przez dziesiąte świtało mi, że to jakiś aktor jest. (…) Ten ziomek jej powiedział – “weź kartę i mazak i narysuj coś”. On się do niej odwrócił plecami, ona narysowała, on też narysował i w tym samym momencie pokazali, że oboje narysowali żarówkę.”

W momencie, gdy Nitro oglądał materiał, podszedł do niego chłopczyk, który poprosił o zdjęcie. Później youtuber zauważył, że niemal w tej samej lokalizacji znajduje się wspomniany wcześniej aktor.

“Robimy sobie zdjęcie i patrzę przed trampolinę i stoi facet, który jest 1 do 1, jak ten ziomek.”

To byłby koniec zbiegów okoliczności, gdyby nie fakt, że chłopczyk, proszący o zdjęcie Nitra, jest synem aktora “hakującego umysły”.

“To jest już coś, co mi totalnie łeb poryło… Wchodzę potem na Instagrama i widzę, że ktoś mnie oznaczył pod zdjęciem. To chłopczyk, z którym zrobiłem sobie zdjęcie. Wchodzę w jego profil i widzę, że ma otagowanego tatę…” – w tym samym momencie Nitro pokazał, że ojcem dziecka jest Łukasz Płoszajski, którego chwilę wcześniej oglądał.

Poniżej można zobaczyć film, na którym streamer opowiada o całej historii:

Shot: B’Killer FM 

Takie zbiegi okoliczności zdecydowanie się zdarzają, jednak wprowadzają sporo “magii” w życie człowieka. Wielu widzów śmieje się teraz, że Łukaszowi Płoszajskiemu udało się również zhakować umysł NitroZyniaka.