w ,

Amouranth, popularna streamerka o tym jak troll zawiesił jej konto na Twitch

Stremaerka została kilka dni temu zawieszona, natomiast społeczność mogła się tylko domyślać za co. Teraz wszystko stało się jasne.


Amouranth wszyscy kojarzą głównie z dość kontrowersyjnych streamów z chodzenia ubrana jak pokojówka po różnych sklepach, czy kilkukrotne pokazanie miejsc intymnych podczas prowadzenia transmisji.

Streamerka ostatnio ponownie została zawieszona, a jej widzowie wiedzieli tylko tyle, że chodzi o zdjęcie penisa, które pokazało się gdzieś w tle.

Jak troll doprowadził do zbanowania?

Jak w sprytny sposób można doprowadzić do zbanowania streamerki na Twitch? Jeden z widzów postanowił strollować Amouranth. Dostał więc bana i w momencie, gdy streamerka przeglądała prośby o odbanowanie, zmienił swoje zdjęcie profilowe na męskiego członka.

Potem wystarczyło zapisać klip i zgłosić go do Twitch. Efekt? 24 godziny zawieszenia. W sumie to już 3 blokada, więc niedługo blokada może być permanentna.

Nie można jednak odmówić komuś pomysłowości. Zazwyczaj do takich akcji wykorzystuje się serwery Discord, gdzie użytkownicy w odpowiednim momencie edytują swoje wiadomości, dodając do nich sprośne obrazki.