w

Ban dla streamerki Twitch za sukienkę, pod którą niczego nie miała. Zbyt widoczne…

Dla rozluźnienia napiętej atmosfery na polskim Twitchu, jedna ze streamerek dostała bana za strój. Tym razem chodziło o sukienkę.


Przestaliśmy już wspominać o banach za niestosowny strój przy basenowych streamerkach. Te banowane są dosłownie codziennie za różnego rodzaju wpadki. Ta streamerka to inny przypadek. Ubrała sukienkę, która w teorii wszystko zakrywa.

Ale tylko w teorii, bo w praktyce sukienka łamała regulamin Twitch. Wszystko dlatego, że streamerka nie ubrała niczego pod spód. To o tyle ciekawe, że wiele dziewczyn nie nosi na streamach stanika, więc zapewne chodziło o dolną część.

Jeśli przedstawiasz się jako kobieta, musisz mieć zakryte s**ki. Nie pozwalamy na pokazywani odsłoniętego biustu. Dekolt jest dozwolony, o ile spełnia wymagania zakrycia.

Ban za sukienkę

Streamerka została ukarana łagodnie, bo jest to ban na zaledwie jeden dzień. Nie ma tutaj mowy o jakichś permach. Ciekawe natomiast, że w ogóle Twitch zdecydował się nałożyć blokadę.

Ban nałożony został zapewne za wcięcie w talii, choć s*tki i ich zarys jest tutaj bardzo dobrze widoczny. Klip przed zbanowaniem zyskał ponad 200 tysięcy wyświetleń i raczej można łatwo zrozumieć dlaczego.

Teraz pytanie, czy streamerki muszą się bardziej pilnować, czy Twitchowi może chodziło o kompletny brak bielizny. Na 99% ban spowodowany był dokładnie tym klipem.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka