w

Basenowy stream na polskim Twitchu przerwany przez tatę. Awantura o basen w domu na transmisji

taazy_ to streamer, który pod koniec roku zaczął się bardzo mocno wyróżniać na tle pozostałych. Jego ostatnia akcja z basenem stała się sporym viralem.


Na polskim Twitchu było ostatnio kilka awantur czy też mocniejszych akcji, ale ta zdecydowanie była najpopularniejsza. taazy_ wpadł na pomysł rozstawienia basenu w domu – klasyczny stream basenowy, tyle,że w wykonaniu mężczyzny.

Sam streamer bardzo dynamicznie powiększa swoją widownię, wczoraj był także na streamie IRL z Medusą, co dało mu dodatkową popularność. Wywodzi się też z LoLa, więc doskonale ogarnia klimat, jaki panuje na TTV i ogólnie w społeczności.

Awantura z tatą o basen

Streamer wpadł na pomysł rozstawienia w domu basenu. O pomyśle już w trakcie jego realizacji dowiedział się tata, który… raczej nie pochwalał tego pomysłu. W ogóle przepiękne jes to, że w tym wszystkim streamer zaczyna sobie po prostu jeść.

Jednocześnie jest to jeden z najpopularniejszych klipów w kategorii typowo baseonowej.

U Medusy też była lekka spina z ludźmi, którzy nie chcieli być nagrywani. taazy_ tutaj wyjaśnił, że to on jest gwiazdą i jego nagrywają.

Klip: WOWZA

Dzisiaj większość osób, które się wybijają na Twitchu, robią rzeczy niesamowicie kontrowersyjne, które mogą być podstawą do różnych dram. taazy_ sobie po prostu streamuje i zdobywa widownię w zasadzie swoją oryginalnością. W 2023 może to być jedna z popularniejszych osób na samym Twitchu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka