w

Boomerzy cieszyli się z odejścia Friza. A ten po jednym dniu znowu zaczął wrzucać nowe rzeczy

Boomerskie media czasem dostarczają naprawdę ciekawych wrażeń. Od kilku dni wszyscy informują, że Friz “odchodzi”. Tak odszedł, że z Patecem po prostu pojechał na wakacje.


Facebook i cała sieć została zalana informacjami o tym, że Friz odchodzi z Youtube. Bez większego problemu można było znaleźć takie nagłówki:

Zastanawiacie się, gdzie Friz odszedł? Po prostu wyjechał z Patecem do Afryki. Internet ma co kilka dni, ale już teraz publikuje małe dawki informacji o tym, co robi i gdzie jest.

A już się cieszyli

Friz nie będzie teraz zbyt wiele publikował, co zapowiadał jakiś czas temu. Co więcej, można się spodziewać, że youtuber za te około 20 dni wróci, na jego kanale pojawią się nowe filmy z podróży do Afryki i ponownie Friz gdzieś wyjedzie. Tak sugeruje jego wpis na Twitterze:

Czy widzowie będą niepocieszeni? Raczej nie. Filmy Pateca są jednymi z najlepiej ocenianych z całej Ekipy. Youtuber lubi podróżować, jego materiały naprawdę ogląda się z zaciekawieniem. Duo z Frizem może przywrócić kanał Karola do łask algorytmu. Po powrocie Friz zapewne opublikuje kilka filmów właśnie z Afryki.

Karol zapowiadał, że Internet będzie miał co kilka dni. Zabawnie jednak widzieć informacje o tym, że odchodzi i żegna się z Ekipą, a dzień później oglądać jego nowe Story i czytać wpisy na Twitterze.

Zabawnie również czytać komentarze boomerów, którzy nie wiedząc, o co chodzi, cieszyli się z odejścia Friza. Z jednej strony wielkie odejście, “ostatnie pożegnanie”, a z drugiej po prostu wakacje.