w

Bracia Malczyńscy próbują wrócić na Youtube, ale mają coraz dziwniejsze pomysły i mniejsze wyświetlenia

Kiedyś milionowe wyniki, dzisiaj problemy z przekroczeniem 20 tysięcy wyświetleń.


Bracia Malczyńscy w pewnym momencie zapomnieli, że nie są freak fighterami, a przede wszystkim youtuberami. Efekt tego taki, że ludzie po prostu przestali ich śledzić. Mając 1.8 mln subskrypcji, ich filmy mają problemy z przebiciem 20 tysięcy wyświetleń i to mimo w miarę regularnego dodawania.

Czy to dziwne? Zdecydowanie nie, natomiast na pewno zastanawia fakt trzymania się tego ewidentnie zakopanego przez algorytm kanału.

Ostatni naprawdę dziwny pomysł

Ostatni film jest kompletnie czymś innym, co po blisko 24 godzinach wbiło w końcu 10 tysięcy wyświetleń. Youtuberzy postanowili stworzyć polską wersję „Epic Rap Battles of History”, co wyszło tak, jak można się spodziewać. Dziwnie wygląda zestawienie 10 tysięcy wyświetleń przy 1.8 mln subskrypcji.

Może i by to przeszło kilka lat temu, a tak – coś podobnego i według widzów po prostu lepszego robiło już sporo innych twórców.

Oceny widzów są dość słabe, natomiast komentarze praktycznie same pozytywne. No chyba, że używa się sortowania od najnowszych.

Kanał radzi sobie bardzo słabo i na pewno warto byłoby się zastanowić nad tym, czy nie potrzebna jest tutaj nie tyle jego przebudowa, co stworzenie kompletnie na nowo. Filmy te najwyraźniej po prostu nie docierają do widzów, skoro użycie w tytule Amadeusza i Polaka kompletnie nic nie dało.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka