w

Coś poszło nie tak. Tyle ludzi obejrzało film Adriana Polaka, zawodnika Fame MMA

Adrian Polak obecnie jest przedstawiany jako jedna z najważniejszych osób w federacji. Cóż. Chyba ludzie niekoniecznie są zainteresowani nim jako osobą.


Polak na pewno wzbudza masę emocji, ale jak widać po jego wyświetleniach, ludzie nie za bardzo są zainteresowani tym, by go poznawać. Jako zawodnik Fame MMA sprawdza się doskonale, bo wywołuje emocje, ale jak widać, Adrian nie jest w stanie przekuć tego w zainteresowanie jego osobą, przynajmniej na Youtube.

Przynajmniej na to wskazują wyświetlenia na jego własnym kanale. Ten jest subskrybowany przez 199 tysięcy ludzi, więc wydawałoby się, że ludzie będą chętnie go oglądać.

Po jednym dniu…

To wyniki, które są naprawdę słabe. Nawet, jak na taki kanał. Tzn. zakopany przez algorytm. Film po 24 godzinach nie był w stanie przebić nawet 7 tysięcy wyświetleń. Takie wyniki notują o wiele, ale to naprawdę o wiele mniejsze kanały.

Co tu się właściwie wydarzyło? Albo ludzi to kompletnie nie interesuje, albo Youtube pogrzebał kanał Adriana. Wiele mówiło się o tym, że zawodnicy Fame często w ogóle zapominają o tworzeniu contentu.

Polak jest jedną z osób, która będzie musiała naprawdę się postarać, by ludzie w ogóle chcieli oglądać materiały z jego udziałem.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka