w ,

Czy to na pewno jeszcze Twitch? Przysiady polskiej streamerki wzbudzają coraz więcej kontrowersji

Kobiety na Twitchu walczą z opinią, że ludzie oglądają je tylko dla wyglądu. Tymczasem niektóre streamerki zupełnie się tym nie przejmują.


Twitch wielokrotnie zmieniał swój regulamin w taki sposób, by zabronić “wypinania pupy” do kamery tylko po to, by zapisać nicki donejtorów na specjalnej tablicy. Tymczasem jedna z polskich streamerek o nicku “emigr4ntk4” zdaje się tym zupełnie nie przejmować.

Przypomnijmy, że streamerka już wcześniej przykuła uwagę większej ilości widzów za sprawą chodzenia po blacie. I jak pokazuje przykład sprzed kilku minut, zamiłowanie do wspinania się nie opuściło streamerki.

To na pewno jeszcze Twitch?

Klipy, które pojawiają się na grupach facebookowych i serwerach Discord z “emigr4ntk4’ą” w roli głównej zazwyczaj niosą za sobą podobne komentarze w stylu “to na pewno z Twitcha?”. Faktycznie trudno nie zadać sobie takiego pytania widząc tego typu krótkie wycinki transmisji:

Podczas, gdy niektórzy znani streamerzy dostają bany za swój czat, tutaj panują zupełnie inne zasady. Połowa, jak nie więcej komentarzy jest sprośna, nawiązuje do tematów 18+, albo wprost wyśmiewa streamerkę i czat.

Stream osiąga coraz większą popularność, głównie za sprawą swojej kontrowersyjności i tego, jak dziwny jest. Czymś zupełnie normalnym tutaj jest wypinanie się do kamery, wchodzenie po meblach, robienie świec we wszystkich dosłownie możliwych miejscach, dziwne jęczenie podczas mówienia, czy zakładanie prześwitujących bluzek.