w

Czyli wiadomo, czy Fame MMA też będzie miał problem z nielegalnymi transmisjami na Kicku

High League 6 zgodnie z zapowiedziami był dostępny w kilku miejscach za darmo, wiele osób próbowało transmitować galę chociażby na Kicku.


Kick, czyli alternatywa Twitcha, uchodzi na ten moment za o wiele bardziej bezpieczną i pozbawioną sztywnych zasad. Wiele osób myślało więc, że skoro na Kicku mogą się niekiedy przewijać treści chociażby dla dorosłych, to restream gali High League 6 też przejdzie.

Nic z tych rzeczy. Ktoś z pracowników musiał śledzić transmisje, bo te spadały jedna po drugiej. Wiele osób został zbanowanych za naruszenia DMCA. Można więc śmiało założyć, że tak samo będzie przy Fame MMA.

Bany za naruszenia DMCA

Jak pisze Linde, platforma jest pozbawiona opcji zgłaszania kanału. Ktoś musiał więc wewnętrznie działać w temacie zgłoszeń DMCA. Na pewno Kick dostał odpowiednie wiadomości przed startem HL6.

Nie ma więc opcji, że następny Fame MMA będzie tam transmitowany. Strumyk zgodnie z zapowiedziami też nie pozwalał na transmisje, więc jest to pewien problem dla wszystkich, którzy nie chcą wydawać pieniędzy. Dla organizatorów to oczywiście lepiej, bo więcej osób będzie musiało zakupić PPV, chcąc oglądać galę.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka