w

Daniel Magical vs Rafonix na Fame MMA? Magical znowu wyzwał Rafonixa na walkę

Fot. https://www.instagram.com/rafonixofficial |

W październiku Daniel Magical ogłosił swoje ostatecznie odejście z Youtube, potem zorganizował zbiórkę, dzisiaj wzywa Rafonixa do walki.


Daniel Magical to postać niesamowicie kontrowersyjna, która wydawałoby się, że już nigdy nie wróci do Internetu. A jednak, dalej próbuje swoich sił na TikToku, publikuje także na Facebooku. Na jego oficjalnym profilu pojawiło się też wiadomość dla Rafonixa.

Przypomnijmy, że youtuberzy mieli ogromne spięcia lata temu, gdy Daniel był jeszcze naprawdę popularny i swoimi transmisjami na Youtube bił kolejne rekordy. Wszystko to finalnie zaprowadziło ich do oktagonu.

Daniel Magical do Rafonixa

Magical na Facebook zwrócił się bezpośrednio do Rafonixa:

O co tutaj chodzi? Dobre pytanie. Większość komentujących twierdzi, że Danielowi po prostu skończył się “fame”, brakuje pieniędzy, a Fame MMA byłoby dobrym sposobem i na zarobienie i na przypomnienie o sobie ludziom. Warto tutaj wspomnieć, że Rafonix nie pojawi się na Fame MMA 9 ze względu na swoją kontuzję – skręconą kostkę.

Wydaje się jednak, że choć Magical nadal ma wielu fanów, to nie ma szans na powrót do dawnej popularności. Wszystko poszło do przodu i nawet rosyjskie, bardzo kontrowersyjne streamy nie są już oglądane tak chętnie. Ta rozrywka najwyraźniej ludziom się znudziła.

Czy Rafonix odpowie? Bardzo prawdopodobne, że tak, ale Marcin też dorósł i raczej nie będzie miał ochoty walczyć z Magicalem, choć kto wie, może jednak powróci rok 2018, kiedy to Rafon walczył z Magicznym na gali Fame MMA.