w

Dis znowu włożył kij w mrowisko po tym, jak dzwoniło do niego kilkadziesiąt osób dziennie

Dis ponownie wywołał spore kontrowersje po tym, w jaki sposób postanowił rozprawić się z dzwoniącymi do niego obcymi numerami.


O Disie było przez jakiś czas stosunkowo cicho. Teraz youtuber, a kiedyś streamer, przypomniał o sobie dość specyficznym ruchem. Dis na swoim Instagramie, ale także i na Facebooku, opublikował nagranie, w którym mówi, że dziennie dzwoni do niego po 50-100 obcych numerów.

Zamiast zmienić więc numer, Dis wpadł na inny pomysł. Tłumacząc, że odebrał jeden z takich telefonów: “12, 14-letni piszczący głos obraził mi rodzinę trzy pokolenia w górę”, stwierdził, że w następstwie do tego doda do Story “losowo wygenerowany ciąg cyfr”.

Jak włożyć kij w mrowisko?

Specjalnie poczekaliśmy na to, by Story zniknęło, bo trudno powiedzieć, czy Dis faktycznie opublikował numer osoby, która do niego dzwoniła, czy może jest to troll. W każdym razie, szybko rozeszło się to po Internecie.

Komentowali to różni streamerzy pokroju chociażby Arquela. I wszyscy mówią zgodnie, że z jednej strony jest to zrozumiałe, z drugiej niekoniecznie upublicznianie numeru jest dobrym posunięciem. Szczególnie w przypadku Disa.

Najprościej byłoby po prostu zmienić numer telefonu, ale Norbert na samym wstępie zaznacza, że nie może tego zrobić ze względu na przeprowadzkę.