w

Discord dodaje funkcję, o którą ludzie prosili od wielu miesięcy. Zarządzanie urządzeniami

Discord kontynuuje dodawanie różnego rodzaju funkcji, o które prosili, a w tym przypadku wręcz upominali się użytkownicy.


Zarządzanie swoimi sesjami jest niesamowicie ważne w momencie, gdy przykładowo Discord stanowi główny sposób porozumienia się ze znajomymi. A tak dzieje się coraz częściej, z miesiąca na miesiąc tylko większa ilość osób rezygnuje z innych platform komunikacyjnych, np. Messengera i przesiada się na DC.

Dlatego każda nowa opcja powiązana z bezpieczeństwem jest bardzo pożądana. Od wielu miesięcy użytkownicy prosili dla przykładu o możliwość zarządzania aktywnymi sesjami – coś, co jest standardem w wielu różnych programach.

Lepsze zarządzanie sesjami

Jak pokazuje użytkownik “NurMarvin”, po lewej stronie, w głównym menu Discorda, znajdzie się nowa zakładka, podpisana jako “Sesje”. Dodana tam zostanie pełna kontrola nad aktywnymi urządzeniami i tymi, na których wcześniej się logowaliśmy.

To akurat było bardzo potrzebne, w szczególności dla osób, które przykładowo logowały się gdzieś kilka miesięcy temu i nadal nie zmieniły hasła, a nie są pewne, czy się wylogowały. Jest mnóstwo osób, które kompletnie nie pamiętają swoich kodów czy haseł, a tutaj będzie można usunąć stare sesje i bez tego.