w

Discord posłuchał ogromnej krytyki po ostatniej aktualizacji. „Słyszeliśmy Wasz odzew”

Discord ostatnio zmagał się ze sporym problemem, jeżeli chodzi o opinie. Ostatnie aktualizacje, szczególnie na system Android sporo popsuły.


Discord do tej pory raczej nie robił nic, co mogłoby być jakoś niesamowicie krytykowane. To się jednak zmieniło za sprawą ostatnich aktualizacji, w szczególności na system Android. Ludzie masowo narzekali, o czym Discord bardzo dobrze wie.

Dlatego platforma wprowadziła specjalną aktualizację, której głównym zadaniem jest naprawa błędów. Nadal jednak nie jest idealnie, ale należy się spodziewać dalszych aktualizacji, o czym pisze sam Discord.

Co się zmieniło?

Uruchamiając Discorda na Androidzie ludzie widzą ten komunikat:

Lista zmian nie jest jakaś niesamowicie obszerna, ale w oficjalnym opisie aktualizacji napisano, że ten będzie okresowo aktualizowany. Pełny opis:

Jeżeli niektóre rzeczy dalej nie działają, to niestety pozostaje tylko i wyłącznie czekanie na to, aż deweloperzy znajdą jakieś sensowne rozwiązanie. Sytuacja z niezbyt dobrymi aktualizacjami już trochę trwa, więc ludzie powoli się przyzwyczajają do tego, że nie jest idealnie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka