w

Discord pozbywa się cwaniaków, którzy odbierali to, korzystając z pewnego tricku

Discord oficjalnie poinformował, że będzie podejmował akcje wobec kombinatorów, którzy zyskali rzadką ikonkę przez korzystanie z pewnego tricku.


Są ludzie, którym bardzo mocno zależy na tym, by się w jakiś sposób wyróżniać. I tak oto wiele osób korzystało z pewnego tricku, który dawał im normalnie niedostępną ikonkę obok nicku. Discord doskonale o tym wiedział i zaczyna się weryfikacja tych odznak.

W grudniu ludzie jeszcze będą je mieć, ale od stycznia zapewne je stracą. To był sposób na to, by rozpoznać deweloperów tworzących różne aplikacje od normalnych użytkowników.

Discord kończy z tym

Oficjalnie poinformowano, że Discord od stycznia będzie sprawdzał aktywność posiadaczy tej odznaki. Oznacza to tyle, że ludzie po prostu ją stracą. O którą ikonkę konkretnie chodzi?

Ludzie, którzy korzystali z tricków na TikToku, by ją zyskać, po prostu ją stracą. Nie jest to przełomowa informacja, ale na pewno wiele osób się zmartwi, bo był to jednak jakiś tam sposób na to, by się wyróżniać na tle pozostałych.

Prawdziwi deweloperzy aplikacji na pewno się z kolei ucieszą. Oni nie mają się o co martwić, bez przeszkód powinni przejść cały proces weryfikacji.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka