w

Dlaczego Friz usunął wszystkie swoje posty, a Ekipa zmieniła nazwę profilu?

https://www.facebook.com/ekipainformuje

Friz razem z Ekipą podjął decyzję odnośnie jednego ze swoich profili. Usunięto wszystkie posty i rozpoczęto coś kompletnie innego.


Wujek Łuki już jakiś czas temu zapowiadał, że będzie chciał znaleźć jakieś konkretne źródło informacji o Ekipie, planowanych projektach i tym, co się dzieje u youtuberów. Takim kanałem okazał się dawny profil Friza.

Opinie o tym kroku są bardzo różne, wiele osób zaznacza, że jednak obserwowały Friza dla niego samego, a nie dla informacji o Ekipie. Niektórym żal także dawnych postów – te zostały całkowicie usunięte.

Wszystkie posty usunięte, nazwa zmieniona

Jeżeli ktoś będzie szukał przykładowo postu o poszukiwaniu osoby niskorosłej, to już go nie znajdzie. “Frizoluszek” jest teraz po prostu Ekipą, a informacje tam zawarte, na przykład w poście powitalnym, informują, że będą się tam znajdować treści typowo związane z ruchami, jakie podejmuje Ekipa.

Nie wiadomo jeszcze, czym tak naprawdę ma być “Ekipa news” – czy będą to informacje o ruchach na giełdzie, czy może kolejnych filmach lub inicjatywach?

Ludzie trochę się dziwią, że jest to Facebook, a nie nowe medium w postaci chociażby TikToka czy coraz popularniejszego Twittera. Wujek Łuki jednak wspomina o starszych mediach, które często opierają się o Facebooka i to się zgadza. Boop jest często źródłem dla boomerskich mediów, które często nie umieją odpalić TikToka.

Pytanie, czy to się przyjmie i czy profil samego Friza na pewno jest dobrym miejscem do publikowania kontentu związanego tylko z Ekipą. W końcu za chwilę rusza pełną parą projekt Genzie – dlaczego nie zostało to jakoś połączone? Dodatkowo co z informacjami o grze Ekipy bądź projektach teoretycznie niezwiązanych z youtuberami z tej oryginalnej Ekipy.