w

Dlaczego kanał WAKSY opuszcza jedna z najważniejszych osób?

WAKSY to jeden z najpopularniejszych kanałów na polskim youtube.

Reklama

Na polskim youtube jest kilka komediowych kanałów. Jednym z nich są WAKSY, które niedługo przejdą spore zmiany. Z kanału zniknie jedna z osób odpowiedzialnych za tworzenie treści. A w zasadzie to nie, nie zniknie.

Dlaczego Paulina odeszła od WAKSY?

Na kanale WAKSY udostępniono materiał, który informuje o odejściu Pauliny z projektu. Jak słyszymy, nie będzie mogła już występować na głównym kanale. Wszystko to spowodowane jest przez jej ciążę oraz wyjście za mąż. Paulina zdecydowała się otworzyć nowy kanał, na którym będzie udostępniać filmy z przebiegu ciąży, czy przygotowań do ślubu.

Choć główny film opowiada o tym, że youtuberka nie będzie się już pojawiać na kanale, to w drugim materiale słyszymy, że nadal ma zamiar występować i nic się nie zmieni, przynajmniej dopóki będzie miała siłę.

Video

Pytanie, czy rzeczywiście kanał przyciągnie wielu fanów ciążowych historii. Póki co oglądający są pozytywnie nastawieni do zmian, bo ostatecznie na ten moment praktycznie ich nie zauważą. Powstał nowy kanał i w zasadzie tyle.

Na ten moment Paulina Soboń dobiła do 105 tysięcy subskrypcji, co jest naprawdę dobrym wynikiem. Widać, że widzowie darzą ją sporą sympatią. Prawdopodobnie będzie to postępujący proces rozdzielania WAKSÓW na kilka mniejszych kanałów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka