w

Dlaczego Nitro streamował konferencję, choć miał tego nie robić? Miesiąc temu nie chciał „nabijać popularności”

Nitro nie streamował konferencji Fame 15 z kilku powodów, natomiast 16. już tak. Co się zmieniło?


Nitro miesiąc temu trzymał sie mocno swojego stanowiska, że nie chce nabijać jakkolwiek popularności i rozgłosu Murańskim, więc nie streamował konferencji Fame 15. Oprócz tego youtuber mówił, że w sumie nic z tego nie ma, że nie czuje, by jego stream był zgodny z nim samym po wszystkich tych wydarzeniach.

Minął miesiąc, a Nitro zdecydował się uruchomić stream z konferencji Fame 16, co wiele osób mocno zdziwiło. W końcu jego nastawienie względem Fame było bardzo negatywne. W tle jest pozew, duże pretensje do Fame, a z drugiej strony stream.

Co się zmieniło?

Mniej więcej miesiąc temu Nitro miał mocne stanowisko odnośnie Fame MMA, o posunięciach federacji, decyzjach względem rodziny Murańskich etc.

Tymczasem ostatnią konferencję youtuber postanowił streamować. Nitro wytłumaczył to w zasadzie tym, że wiele ludzi do niego pisało (1500 wiadomości) odnośnie wspólnego oglądania konferencji.

Miałem tego nie robić, ale dostałem tak z 1.5 tysiąca wiadomości wszędzie, czy będzie konfa, dawaj, bo chcemy zobaczyć(…).

Nitro ze względu na to, że traktuje to teraz jak relację biznesową, uruchomił streama na pobocznym, a nie głównym kanale.

Klip: RezinerSHOTY

Ogólnie konferencja Fame jest oglądana praktycznie przez wszystkich streamujących. Ostatnio masa osób decyduje się na streamowanie „przeglądu Internetu”, w efekcie czego polski Twitch podczas konferencji wygląda w ten sposób:

Ile ludzi, tyle opinii o oglądaniu konferencji przez Nitra czy wszystkich innych streamerów. Większość uważa tak samo, że jest to ostatecznie ciekawy content, ciekawszy od kolejnej gierki w LoLa i stąd jest tego tak dużo.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka