w

Dostał bana na Youtube za krytykowanie Pokimane, teraz otrzymał ostrzeżenie od Twitch za teorie spiskowe

Leafy spiskuje na temat wirusa, a Twitch grozi mu za to banem.


LeafyIsHere kiedyś prowadził swoją działalność na Youtube, jednak po serii materiałów na temat Pokimane został wyrzucony z tego serwisu i niejako zmuszony do przeniesienia się na Twitch.

Niestety i tam zaczyna podpadać moderacji. Okazuje się, że popularny twórca już dostał ostrzeżenie od platformy za swoje teorie związane z COVID.

Streamer próbuje na stałe przenieść się na Twitcha, jednak ma pewne problemy

Były youtuber ma już spory fanbase na Twitchu. Jego najnowsze transmisje oglądało około 10 tysięcy osób. Leafy nie bardzo się jednak odnajduje w nowej rzeczywistości, jak sam przyznaje “po jakiejś godzinie brakuje mu tematów do rozmowy”.

Na jednej z transmisji Leafy zażartował, mówiąc, iż panujący na świecie wirus jest fałszywy. Celem tego żartu było zdenerwowanie Youtube, natomiast po chwili streamer otrzymał ostrzeżenie, iż administratorzy Twitcha bacznie obserwują jego transmisje i może zostać zbanowany za prowadzenie rozmów na ten temat bez odpowiedniej wiedzy.

Obawiam się, że Twitch zbanuje mnie za cokolwiek.

YouTube permanently bans controversial creator LeafyIsHere - The Verge

Leafy ma obecnie 243 077 obserwujących na Twitchu, a mimo to nie jest partnerem, można się domyślać, że chodzi tutaj o kontrowersje związane z jego twórczością, natomiast Twitch póki co w żaden sposób nie skomentował działalności youtubera.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka