w

Dr Disrespect ujawnia ogromną kwotę, za jaką mógłby zacząć streamować na Facebooku

Facebook znany jest w środowisku streamerskim ze swoich ogromnych propozycji finansowych. Za ile mogliby zgarnąć Dr.Disrespect’a?


Dr Disrespect dalej jest zbanowany na Twitchu i nadal nikt nie wie dlaczego. Streamer wielokrotnie zapewniał, że będzie dochodził swoich praw w sądzie, ale póki co nie ma na ten temat żadnych nowych informacji.

Tymczasem podczas jednej z ostatnich transmisji na Youtube, Disrespect wspomniał, za jaką kwotę mógłby przejść na Facebooka.

Ile pieniędzy trzeba, by zgarnąć jednego z najpopularniejszych streamerów?

Mimo tego, że Disrespect nie pojawia się na Twitchu, to nadal jest niesamowicie popularny. Jego transmisje na Youtube ogląda średnio kilkadziesiąt tysięcy osób. Na ile więc się wycenia?

Finalnie streamer doszedł do wniosku, że 40 milionów dolarów to dobra cena. Przypomnijmy, że Shroud i Ninja zarabiali właśnie takie kwoty za swoje transfery. Nieoficjalnie wiadomo, że Ninja miał otrzymać 30 milionów dolarów, natomiast Shroud 10 milionów.

W Polsce streamerzy na Facebooku zarabiali maksymalnie około 40 tysięcy złotych miesięcznie. Większość oscylowała w granicach 15-30 tysięcy za miesiąc. Dzisiaj mało kto jednak tam streamuje, głównie ze względu na małą publikę i brak rozwoju Facebooka.