w

Drama streamerek Twitch po banie. Chwalenie się zarabianiem na d**pie to już wyższy poziom

Fot. https://www.instagram.com/navvvia/ | https://www.instagram.com/llleasy_/

To już kolejne spięcie tych streamerek. Tym razem wszystko zaczęło się w okolicach bana jednej z nich.


Liza, streamerka Twitch kojarzona głównie ze względu na Frania i świat freaków, została wczoraj zbanowana. Powodem prawdopodobnie nie jest żadna wpadka (na ten moment najgłośniejsza była ta, gdzie jedna z koleżanek przeszła obok bez ubrań). Liza była banowana także za sprawą chociażby jej tańca – KLIK.

Teraz ban jest z kategorii tych lżejszych. Prawdopodobnie (Liza tego nie potwierdziła) kanał został zawieszony za użycie „zakazanego słowa”. Klip z tej sytuacji publikowaliśmy wczoraj – KLIK.

Drama Liza vs Navcia v2

Jeszcze przed banem Navcia dodała wpis na Twitterze uderzający w Lizę. Istnieje szansa, że to właśnie ten post przełożył się bezpośrednio na bana.

Liza została zbanowana i tu zaczyna się cała historia. Warto przypomnieć, że dziewczyny już ze sobą wojowały – KLIK.

Tak czy inaczej, Liza dodała swój wpis, pisząc, że Navcia ma powód do świętowania.

Na co pojawiają się odpowiedzi:

Uwagę ludzi przykuła szczególnie wypowiedź o zarabianiu na pokazywaniu ciała, gdzie Liza pisze, że dało jej to w rok więcej, niż Navci streamy przez całe jej życie.

Jak podchodzą do tego ludzie? Wymiana zdań pomiędzy tymi streamerkami czasami wygląda dość groteskowo, więc trudno się dziwić, że nawet streamerzy odnoszą wrażenie, jakby to był grunt pod ewentualną walkę.

Czy tak będzie? Trudno powiedzieć. Liza od dłuższego czasu nie może znaleźć przeciwniczki, a Navcia raczej nie ma parcia na żadną walkę, co zresztą mówiła, komentując na swoim streamie całą tę wymianę zdań.

Klip: https://www.twitch.tv/navcia

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka