w

Dubiel specjalnie na streamach pokazuje Natsu z tej perspektywy. „Julki” z TikToka zniesmaczone

Oczywiście, że „booba” momenty są na Twitchu tymi, które najczęściej potem są odtwarzane.


IRLe nadal na Twitchu dobrze się trzymają, a tak sam Natsu, jak i Dubiel cieszą się sporą oglądalnością. Kanał rośnie, ilość widzów również, Tiktoków ciągle przybywa. Oczywiście gdzie jest popularność, tam też są kontrowersje.

Wiele na Twitterze, czy TikToku rozmawia się o relacji Dubiela z Natsu. Ludzi z jakiegoś powodu bardzo to „aktywuje”, że Marcin jest w stanie nagrywać bardzo konkretne perspektywy. Większość widzów na Twitchu traktuje to jako żarty, ale potem przychodzi moment weryfikacji, gdy klipy z tego lądują na takim TikToku.

Ten moment najpopularniejszy

Ogólnie najpopularniejszymi klipami ze streamów są te, gdzie Marcin albo pokazuje Natsu od tyłu, albo w jakiś sposób para sobie dokucza. Widzowie masowo żartują, że Marcin dba w ten sposób o widzów. Czy to smaczne żarty, czy nie – to już do indywidualnej oceny.

 

Tego typu klipy lądują na TikToku, gdzie potem ludzie piszą, że Dubiel traktuje Natsu przedmiotowo i jest to jakieś niesamowicie złe.

Przy klipie, gdzie Marcin mówi w żartach o Natsu, że przytyła:

To w odpowiedzi na ten moment:

Z resztą, wystarczy spojrzeć na te najpopularniejsze TikToki. Z jakiegoś powodu robi to ogromne wyświetlenia. Im dziwniejszy tytuł, tym więcej ludzi to ogląda.

Oczywiście, że tematy „dla dorosłych” najlepiej się oglądają, natomiast warto w tym wszystkim pamiętać, że klipy z pocałunkami i tymi raczej pozytywnymi momentami w ich relacji nie są w ogóle klipowane. Buduje to więc mylny obraz całego związku, który potem ludzie bardzo przeżywają.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka