w

Dziewczyna Gimpera ujawnia, ile zarobiła z OF do tej pory. Youtuberka o trzech miesiącach

Dziewczyna Gimpera – Sheeya – ujawniła na swoich odcinku, ile zarobiła na koncie OF.


OF wywołuje coraz większe emocje tak samo na polskim Youtube, jak i Twitchu. Ludzie faktycznie widzą, że może to być sposób na zarobek. Mało kto jest jednak w stanie powiedzieć, szczególnie w Polsce, ile można z tego faktycznie zarobić.

Wiadomo, że kwoty, jakie się pojawiają na OF, są naprawdę duże, szczególnie na kontach streamerek Twitch, ale nikt oprócz ich bliskiego środowiska nie wie, czy jest to 10, a może 20 tysięcy miesięcznie, a my sami nie dostaliśmy pozwolenia na dzielenie się takimi informacjami.

Sheeya o zarobkach z OF

Dlatego musimy się posługiwać tym, co youtuberki i streamerki mówią publicznie. O zarobkach wspomniała chociażby Sheeya:

(…)miesiące są bardzo różne, bo wiadomo, jak było Fame MMA i jak był ten największy peak mojej popularności, gdzie moje media bardzo urosły, no to tych ludzi na OF było najwięcej. Teraz z każdym miesiącem się to normuje, jest ich coraz mniej, wiadomo, naturalna kolej rzeczy. Podsumowując, łącznie OF założyłam w kwietniu. Kwiecień, maj, czerwiec i przez 3 miesiące zyskałam z tego około niecałe 50 tysięcy złotych.”

Łatwo policzyć, że 50 tysięcy na 3 miesiące to gdzieś około 16 tysięcy złotych miesięcznie. Dla każdego będzie to oczywiście indywidualna sprawa, czy taka suma jest duża. Na pewno nie są to małe kwoty i łatwo jest zrozumieć, dlaczego wiele dziewczyn się na to decyduje.