w

Dziewczyna Jóźwiaka odpowiada, dlaczego tak go pocisnęła. Ma też żal do…

Reklama

Partnerka Jóźwiaka, prezesa FEN postanowiła odpowiedzieć na nagranie, jakie pojawiło się w ramach jednego z vlogów.


Wszyscy śledzący freaki na pewno kojarzą nagranie, na którym partnerka Jóźwiaka po prostu go ciśnie po tym, jak ten przegrał z Najmanem. Klip ten szybko obiegł internet i jak się okazuje, nikt nie wyraził zgody na nagrywanie tego.

Choć niewiele to zmienia, to partnerka Jóźwiaka próbuje się tym w jakiś sposób bronić. Pełny wpis znalazł się na jej Instagramie.

Partnerka Jóźwiaka odpowiada

Reklama

Odpowiedź nie zawiera jakichś przełomowych informacji. Jest to wiadomość, że walki jej partnera kosztują sporo nerwów i tutaj emocje wzięły górę. Ciekawe, że pojawia się też żal do osób publikujących ten fragment we vlogu:

„Nagranie sytuacji z możliwą do usłyszenia ścieżką dźwiękową zostało umieszczone we vlogu celowo dla podbicia zasięgów, w systemie ogólnodostepnym na kanale YouTube W żaden sposób nie wyrażałam zgody, ani wcześniej ani później, na upublicznienie mojej osobistej reakcji. Proszę zadać sobie pytanie, komu i czemu ma to służyć? Oczywiście biorę odpowiedzialność na siebie, ale otwarte pytanie pozostawiam Państwu.”

Czemu to miało służyć? Pewnie chodziło o rozgłos, albo po prostu o pokazanie relacji i wszystkiego takim, jakim jest.

Ludzie mają ten ten temat bardzo różne opinie, naturalnie pojawiają się słowa wsparcia, ale także i krytyki, że teraz dziewczyna próbuje klasycznie obrócić kota ogonem.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka