w

Ekipa Friza: Kiedy pojawi się nowy kawałek i film? Youtuber podzielił się przewidywanymi datami

Utwory tworzone przez Ekipę biją rekordy popularności, więc nic dziwnego, że wszyscy czekają na kolejną piosenkę.


Wiadomo już na pewno, że utwory Ekipy będą wypuszczane jeszcze przynajmniej przez kilka tygodni. Na ten moment “3KIPA” na zdecydowanie najwięcej wyświetleń, z każdym utworem oglądalność nieco spada, ale nadal są to naprawdę wysokie wyniki.

Pierwszy numer ma 54 miliony odsłon, drugi 16, trzeci 12. Jeżeli Ekipa utrzyma obecny poziom, to kolejny zapewne będzie miał od 8 do 10 milionów. Dla jednych to ogromna liczba, dla drugich oznaka, że format piosenek powoli się wyczerpuje.

Kiedy nowa piosenka Ekipy Friza?

Friz na swoim Twitterze pisząc o teledyskach wspomniał, że najbliższy kawałek pojawi się za “tydzień z hakiem”. Można więc podejrzewać będą to okolice 24-30 maja 2021. Do tej pory Friz nie miał żadnego ulubionego dnia. Utwory wychodziły tak samo w poniedziałek, jak i chociażby sobotę Sam teledysk ma być nagrywany dwa dni przed publikacją.

Oprócz tego wiadomo, że to jeszcze nie wszystko. Kolejny utwór ma wyjść za ponad miesiąc, czyli zapewne w czerwcu, albo nawet w lipcu. Youtuberzy chcą więc utrzymać pewien dystans pomiędzy kolejnymi piosenkami, co wydaje się logiczne.

Warto także wspomnieć, że na kanale Karola po weekendzie znajdzie się film, więc widzowie na pewno mają powód do zadowolenia. Ostatni odcinek był publikowany dobre dwa tygodnie temu.