w

Ekipa Friza naprawdę się rozpadła. Pokazują to chociażby najnowsze pączki wydane przez youtuberów

W sklepach pojawiły się nowe pączki, a ich opakowanie zdaje się potwierdzać, że Ekipa mocno się przerzedziła.


O tym, że drogi ekipowiczów mocno się rozeszły mówi się od kilku tygodni. Do tej pory nie było jednak jakiegoś prawdziwego „dowodu” na to, że faktycznie coś tam się podziało. Wszyscy bazowali na poszlakach, półsłówkach, jakichś polubionych tweetach etc.

Teraz trochę się to zmienia i to za sprawą pączków. Okazuje się, że na opakowaniu nie ma wszystkich ekipowiczów, w zasadzie to nie ma większości. Zostali oni zastąpieni przez Genzie.

Pączki Ekipy

W sklepach pojawiły się nowe pączki Ekipy. Sama ta informacja nie jest jakaś przełomowa, ale warto przy okazji dodać, że te są o smaku truskawkowym i cytrusowym.

https://www.instagram.com/p/CiAVSeysln0/?hl=en

Wyglądają naprawdę dobrze, ale nie jest to zaskoczeniem. O wiele bardziej ludzi zainteresowało samo opakowanie. To ono pokazuje, że Ekipa mocno się zmieniła. Znajdziemy tam bowiem podpisy youtuberów – Friza, Wersow, jest też Wujek Łuki, Fusialka i Paulina. Reszta pochodzi z Genzie.

Co to oznacza? Można się domyślać, że ekipowicze albo nie chcieli brać w tym udziału, albo nawet nie dostali takiej propozycji. Wokół tego opakowania pojawiło się mnóstwo teorii odnośnie skończenia się umów pomiędzy Ekipą, a poszczególnymi osobami – to jednak tylko domysły.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka