w

Ekipa Friza oficjalnie wypuściła swoje lody. Gdzie je kupić, jakie są smaki, co trzeba wiedzieć?

Fot. Sitr0x

Friz, a raczej cała Ekipa Friza podjęła współpracą z firmą Koral, efektem czego są nowe lody, które już trafiły do sklepów.


Kilka dni temu na TikToku pojawiło się nagranie lodów Friza. Większość uznała, że są to wydrukowane samodzielnie etykiety, a całość ma być tylko jakimś prankiem, bądź po prostu etykiety są potrzebne na rzecz jakiegoś filmu. Dzisiaj już wiadomo, że Friz oficjalnie wypuszcza swoje własne lody.

Na ten moment są dwa smaki, ale według wstępnych informacji będzie ich więcej gdzieś w okolicach lata. Teraz do sklepów dostarczono pierwsze dostawy i od ich popularności może zależeć to, czy projekt będzie kontynuowany.

Gdzie kupić lody Ekipy Friza?

Smaki są na ten moment dwa:

  • Ekipa – sorbet truskawkowy w polewie z gumy balonowej z cukrem strzelającym
  • Ekipa – sorbet cytrynowy w polewie z gumy balonowej z cukrem strzelającym

Gdzie kupić te lody? To obecnie jedno z najczęściej zadawanych pytań, natomiast wszystko zależy tutaj od właściciela sklepu. Wiadomo, że największe szanse mają sieciówki pokroju Żabki, które mają duże lodziarki z napisem Koral. Natomiast nie wyklucza to także tych małych, osiedlowych sklepów czy supermarketów. Najłatwiej więc sugerować się lodówkami, ale nie jest to gwarancja, że w środku na pewno znajdują się lody Ekipy.

Warto też pamiętać, że jest to stosunkowo młody produkt, dlatego nie u wszystkich może on być już obecny, w większości miejscach ich dostawa zwyczajnie mogła jeszcze nie mieć miejsca. Póki co opinie są naprawdę dobre, większość jest najbardziej zadowolona z efektu strzelającego cukru.

Do kiedy te lody będą w sprzedaży? Na pewno przez kilka dobrych miesięcy, nie musicie więc spieszyć. Warto także wspomnieć, że w lodach nie ma żadnych specjalnych naklejek, tatuaży czy innych dodatków – informacje o nich nie są prawdziwe.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka