w

Ekipa Friza powoli się rozdziela? Wujek Łuki nie jest już menedżerem większości Ekipy

Fot. https://youtu.be/vOxNdksXoNg

Widzowie Ekipy zauważyli, że Wujek Łuki zmienił swój opis na Instagramie.


Im więcej Ekipa ma zajęć, tym bardziej wszystko się rozdziela. Widzowie zauważyli, że Wujek Łuki na swoim Instagramie informuje, iż jest menedżerem tylko trzech osób z Ekipy. Od razu powstało wiele teorii i domysłów odnośnie ewentualnych podziałów.

Trudno jednak cokolwiek powiedzieć bez stanowiska samej Ekipy. Wiadomo bowiem, że Wujek Łuki ma wiele różnych zajęć i być może nie ma już czasu, by zajmować się wszystkimi członkami Ekipy.

Wujek Łuki menedżerem trzech osób

Widzowie dostrzegli, że Wujek Łuki na Instagramie ma w opisie jedynie trzy osoby z Ekipy. Oczywiście jest to Friz oraz Krzychu i Fusialka. Wygląda więc na to, że reszta Ekipy musi sobie radzić sama, ewentualnie zatrudnia zupełnie innych menedżerów. To,że Wersow “opiekuje się” ktoś inny było wiadomo już od długiego czasu.

Czy jest to dziwne? Raczej nie, choć w Ekipie obecnie każdy jeden ruch można interpretować jako teoretycznie coś niepokojącego. Wiadomo, że Wujek Łuki zajmuje się wieloma projektami Ekipy i najsensowniejszym wyjaśnieniem jest tutaj brak czasu.

Oczywiście jest taka możliwość, że wszyscy powoli myślą o “przejściu na swoje” i większe uniezależnienie się od Ekipy, ale opis Wujka Łukiego nie jest najlepszym tego dowodem, przynajmniej w tym momencie.

Do tej pory Wujek Łuki był opisywany właśnie jako menedżer całej Ekipy. Teraz to się trochę zmieni, skoro według jego opisu, zajmuje się Frizem, Fusialką i Poczciwym Krzychem.