w

Ekipa Friza rozpada się od środka? Zrezygnował z funkcji prezesa, teraz zostanie nim wszystkim znany…

Trudno powiedzieć, jakie nastroje panują wewnątrz Ekipy, natomiast w tym momencie oficjalnie prezes złożył rezygnację.


Do tej pory wszystkie problemy wokół Ekipy dotyczyły raczej ich członków, konkretniej youtuberów. Teraz Ekipa sama oficjalnie poinformowała, że następuje zmiana na stanowisku prezesa. Nie jest to jakaś tam zmiana, bo chodzi o stanowisko obejmowane przez dobre 2 lata.

Do tej pory prezesem zarządu był Krzysztof Misiałkiewicz. Mogliście go widzieć na kilku różnych odcinkach, poświęconych głównie sprawie ze spółką.

Teraz zastąpi go ktoś inny. Ktoś, kogo wszyscy dobrze znają. Na oficjalnej stronie Ekipy już zaszła zmiana.

Nowy prezes zarządu w Ekipie

Czy można to traktować jako kryzys? Raczej nie, nie jest to coś, co zaburza działanie spółki, przynajmniej tak wynika z oficjalnych komunikatów. Trochę jednak zastanawiające, że dzieje się to w momencie, gdy Ekipa ogłasza finalizację wielu swoich projektów.

Prezesem został Wujek Łuki, czyli osoba, którą wszyscy dobrze znają. Jest to zapewne dobry wybór, ale ponownie – dlaczego ta zmiana następuje teraz? Sam Wujek Łuki pisał:

Rok 2023 będzie dla nas przełomowy. Duża część naszych projektów jest w finalnej fazie realizacji. Poza tym zmienia się format filmów Karola – będziemy dostarczać więcej kontentu w stylu naszej serii kamperowej czy Twoje 5 Minut. Dodatkowo w planach mamy “romans” z platformami streamingowymi.

Skoro jest tak dobrze, to skąd wynika ta zmiana? Tłumaczenia tego aspektu już próżno szukać w jakichkolwiek komunikatach. Uszczypliwi skomentują, że to ucieczka z projektu, większość dalej będzie po prostu obserwować, jak to wszystko wyjdzie w przyszłości.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka