w

Ekipa Friza zalicza nawet 50% spadku wyświetleń. Ile straciła Wersow i inni członkowie?

https://youtu.be/fvnm7nQapUU

Wrzesień nie był dobrym miesiącem dla Ekipy Friza, ale także dla całego Youtube i Internetu.


Wyświetlenia na Youtube ogólnie spadły, podobnie z Twitchem, czyli serwisem typowo do streamowania. Wrzesień nie jest zbyt szczęśliwym miesiącem dla działalności internetowych – ludzie wracają do szkół, kończą się urlopy i cały sezon wakacyjny.

W efekcie Ekipa Friza była jedną z tych grup, u których spadek wyświetleń jest w części przypadków naprawdę znaczny. Wersow co prawda wróciła na drugie miejsce, wyprzedzając Trombę, ale jej wyświetlenia wróciły do poziomu z początku roku.

Ekipa Friza i jej wyświetlenia

Na pierwszym miejscu oczywiście dalej znajduje się Friz. Na wyświetlenia jego kanału nie ma jednak co patrzeć, gdyż skupił się on na nowym projekcie o nazwie “Genzie”, który jest teraz w fazie “Twoich 5 minut”.

Samo Genzie wygenerowało 7.4 miliona wyświetleń, co daje mu i tak naprawdę wysoką pozycję, jak na całą Ekipę. Kanał Friza natomiast spadł z 34.5mln wyświetleń na 22 miliony wyświetleń.

Jak wyglądają spadki?

Wersow we wrześniu była oglądana rzadziej. Statystyki z całego września to spadek o milion, natomiast ostatnie 30 dni to już niecałe 24%

Była ona jednak mocno zaangażowana w projekt Genzie, więc widzowie mogą to w ten sposób tłumaczyć. Wersow nie jest jednak rekordzistką, jeżeli chodzi o ostatnie 30 dni. Następny jest Mini Majk, który stracił 25% oglądalności.

Następny jest Nowciax, 49% rzadziej oglądany w ostatnich 30 dniach.

Dalsze spadki to Tromba, który miał bardzo dobre wyświetlenia w okresie wakacyjnym. Udało mu się nawet wyprzedzić Wersow. U niego, mimo tego, że spadki wynoszą 50%, to i tak wyświetlenia są bardzo wysokie – we wrześniu było to 7 milionów.

Najwięcej z całej Ekipy stracił Patec, choć nadal ogląda go więcej osób, niż chociażby Nowciaxa.

Mniejsze spadki zanotowali;

  • Poczciwy Krzychu – 3.9% ( 5.1mln wyświetleń),
  • Murcix – 3.6% (4.2mln wyświetleń),
  • Marcysia – 0.9% (5.2mln wyświetleń).

Ta trójka, a szczególnie Marcysia, może być naprawdę zadowolona. Z tym że trzeba brać bardzo dużą poprawkę na to, że tak wygląda większość polskiego Youtube, nie ma tu większego zaskoczenia. Co więcej, youtuberzy z Ekipy ciężko pracują nad swoimi pobocznymi projektami, które już niedługo ujrzą światło dzienne.