w

Ekipa potwierdza, że to spór. Zaskakująca odpowiedź na pytanie: „Czy Friz oszukał swoich przyjaciół?”

Ekipa potwierdza, że pomiędzy firmą a youtuberami doszło do sporu.


Tu nie ma już mowy o „rodzinie”, jak to reklamowała się Ekipa. W tym momencie, jak potwierdza czat z zarządem Ekipa Holding, trwa spór pomiędzy firmą a youtuberami. Przypomnijmy, że sześć osób chce oficjalnie opuścić Ekipę.

Jak czytamy z wypowiedzi Wujka Łukiego, ten określa obecną sytuację jako spór z firmą – nie ma więc wątpliwości, że youtuberzy weszli w konflikt.

Stanowisko Ekipy

Wszyscy znają oficjalne stanowisko Ekipy opublikowane na oficjalnej stronie. Co jednak ciekawe, na czacie pojawiła się odpowiedź na pytanie o to, czy Friz naprawdę „oszukał swoich przyjaciół”. Jedna z osób z Ekipy odpowiedziała, że jedyną osobą, która mogłaby czuć się oszukana, jest sam Karol, czyli Friz.

Czyli ile osób, tyle opinii. Tromba mówił, że sam czuje się poszkodowany przez Ekipę, natomiast tutaj jest zupełnie inne stanowisko. Prawdopodobnie wszystko to będzie się wyjaśniać z czasem samo – jest tutaj na tyle dziwna sytuacja, że raczej ktoś w pewnym momencie nie wytrzyma i powie, o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka