Ekipa skasowała Lamborghini? Czy naprawdę Wujek Łuki miał wypadek z supersamochodem?

Rozrywka

Reklama

Wujek Łuki na swoim Instagramie najpierw wrzucał Story z Lamborghini, potem pojawiły się u niego zdjęcia rozbitego samochodu.


To, że Ekipa lubi szybkie samochody wiedzą chyba wszyscy. Podobnie z tym, że youtuberzy często rozbijają wypożyczone pojazdy i czasem mają naprawdę niebezpieczne kolizje. Wczoraj w sieci zrobiło się głośno o potencjalnym wypadku, jaki miał mieć Wujek Łuki.

Łukasz Wojtyca na swoim Instagramie publikował zdjęcia i nagrania z zielonym Lamborghini. Początkowo pojawiały się głosy, że Wujek Łuki nawet go kupił natomiast prawdopodobnie samochód jest wypożyczony.

Reklama

Wypadek z Lamborghini

Reklama

Po kilku różnych zdjęciach i nagraniach, Wujek Łuki opublikował dwa zdjęcia z rozbitym samochodem.

Było to w odstępie kilku godzin od wcześniej wrzuconych nagrań. Na Youtube zaroiło się od filmów o rozbitym Lambo i tym, że Wujek Łuki miał kolizję, a i być może nawet wypadek. Faktycznie, samochód na tych dwóch ujęciach wygląda na skasowany.

Widzowie dopatrzyli się jednak pewnych nieścisłości. Po pierwsze, Lambo, które ma Wujek Łuki ma zupełnie inne felgi. Nie tylko nie zgadza się ich kształt, ale także i kolor.

O ile felgi można było zmienić, o tyle dach już nie bardzo, przynajmniej nie tak szybko. Wszystko wskazuje na to, że są to dwa zupełnie inne pojazdy. Po co Wujek Łuki to zrobił? Trudno powiedzieć, być może to po prostu bait, a być może kryje się za tym coś więcej.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej