w

Fagata i jej plan został wyśmiany nawet w polskiej telewizji. Tromba: „Co jest ku**a”

Fagata oznajmiła światu, że nagrywa diss na wszystkich. Tymczasem Twitter wyczaił, że telewizja chyba skorzystała z jej pomysłu.


Zawsze, gdy o Fagacie powoli wszyscy zaczynają zapominać, to youtuberka robi coś kontrowersyjnego i tym samym znowu jest o niej głośno. Ostatnia kontrowersja dotyczyła jej operacji, natomiast teraz przez Twittera i TikToka przewija się fragment programu w telewizji polskiej, który dziwnie przypomina sytuację z Fagatą.

Ludzie podejrzewają, że jeden z tych programów po prostu wzorował się na dramie z youtuberką i wykorzystał to u siebie. Ten fragment podali u siebie youtuberzy, jak Zebo, czy Mateusz Spysiński.

Plan Fagaty w telewizji

Wszyscy na pewno pamiętają dramę z Fagatą, która dotyczyła wycieku głosówek. Youtuberka mówiła tam o planie B, planie C. Tymczasem w telewizji pojawił się bardzo podobny, jak nie taki sam motyw. Jest nawet mowa o „piłkarzyku”. Nie ma naturalnie dowodów, że TVP nawiązuje do internetowej dramy, ale ludzie nie mają wątpliwości.

Na temat tego filmu wypowiadało się kilku popularnych youtuberów, w tym naturalnie Isamu, czy Tromba:

Może Fagata jakoś o tym wspomni w swoim najnowszym dissie. Youtuberka napisała na Twitterze, że jest w trakcie nagrywania go:

Normalnie o dramach tego typu Internet zapomina po kilku dniach, maksymalnie tygodniach. Tutaj to się ciągnie już kilka miesięcy.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka