w

Fame MMA 18 na Strumyk. Alternatywy już gotowe do transmisji za darmo

Czy tym razem Fame MMA będzie na Strumyk? No cóż, od kilku gal sytuacja pozostaje niezmienna, ale to nie oznacza, że federacji udało się zwalczyć wszystkie restreamy.


Wiele osób zastanawia się, jak to tym razem będzie ze streamem Fame MMA. W końcu ostatnia freakowa gala od innego organizatora normalnie była do oglądania. Bez zbędnego przedłużania: Nie, obecnie w harmonogramie nie ma Fame.

Fame zaczyna się o 19:30, a tutaj nie ma o nim ani słowa. Wygląda więc na to, że po raz kolejny widzowie będą musieli dodatkowo kombinować.

Ale alternatyw nie brakuje

Od kilku gal rośnie alternatywa strumyka w postaci innego serwisu. Ten zapowiada transmisję od 19:30. Z resztą nie tylko Fame MMA, ale także High League, czy Prime MMA. Jest tam dokładnie taki sam czat, jak na Strumyku przez co wiele osób myślało, że to ten sam podmiot.

Domena, serwer stoi zupełnie w innym miejscu, więc raczej nie jest to połączone. Po prostu czat został zrobiony w oparciu o to samo.

Dziwne, że federacja jeszcze tego nie wycięła z wyszukiwarek, bowiem można to łatwo znaleźć szukając chociażby “Darmowe transmisje sportów walki”. Trochę scrollowania i jest. Zapewne ktoś w końcu zadba o to, by faktycznie zablokować i tę stronę.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka