w

Fame MMA da blokadę Jackowi Murańskiemu na mówienie o dziecku Nitro. Ban na ten temat

Boxdel wypowiedział się nieco szerzej o obecnej sytuacji Nitra i Jacka Murańskiego. Oczywiście Fame MMA jest w to zaangażowane, bo to tam wszystko się rozgrywa.


Wiadomo, że Fame MMA wyda oświadczenie w sprawie zachowania Jacka Murańskiego. To będzie chyba pierwsza sytuacja, gdy jakiś temat zostanie prawdopodobnie całkowicie ucięty. Z tego, co mówi Boxdel, Fame nie chce więcej poruszać tematu dzieci. A to oznacza, że po raz pierwszy cokolwiek zostanie po prostu zakazane.

Boxdel podczas Aferek wspomniał trochę o tym, jak podchodzi do tego on sam i cała federacja. Widać, że youtuber i jednocześnie włodarz Fame MMA nie chce stawać po żadnej ze stron.

Boxdel o sytuacji Murański vs Boxdel

Boxdel podczas Aferek mówił:

Ja mogę powiedzieć z mojej strony, że nie powinno się poruszać tematów po prostu dziecka Nitro, to powiedziałem już wcześniej. Wiem, że zaraz się pojawią komentarze ale Nitro cisnął dzieci na Ome, że robił też złe rzeczy. Też uważam, że nie powinien tego robić i uważam, że to kur**, uważam, że nie powinno się poruszać dzieci w sieci, tematów dzieciaków, nie powinno się śmiać z dzieci(…).

Jacek zrobił źle, Nitro też robił w przeszłości złe rzeczy itd. I obu rzeczy nie pochwalam. Ale tutaj chodzi o to, że jak są poruszane jakiekolwiek dzieci przez np. fame’owy program, to nie jestem za tym i tego nie pochwalam i w tym momencie trzeba porozmawiać, Jacek Murański musi dostać blokadę jakby na to, żeby cisnąć dziecko Nitrowi(…).

Boxdel przyznał, że w tej całej sytuacji można było poprowadzić to lepiej – przerwać nieszczęsny telefon, urwać temat. Jeżeli jednak ktoś myśli, że Jacek Murański zostanie wyrzucony z Fame, to tak się nie stanie.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka