w

Film wyśmiewający Murańskich trafi do kin. Pierwsze sceny skręcają z cringe’u, a Boxdel pisze…

Oficjalnie plotki się potwierdziły. Powstaje film „Shame MMA”, w którym mają się pojawić sceny związane oczywiście z historią Fame MMA. Wiele miejsca poświęcono również Murańskim.


Z jednej strony mówiło się o filmie dokumentalnym, natomiast to jest coś zupełnie innego. Chodzi o film, jaki powstaje między innymi we współpracy ze Zbigniewem Stonogą. Ma on niezbyt dobre stosunki z rodziną Murańskich, więc można się domyślać, że będzie raczej grubo.

Wskazują na to pierwsze sceny z filmu, które z jednej strony skręcają, z drugiej się podobają. Wszystko to dzieje się w oparach kontrowersji wokół Szalonego Reportera, który nadal broni się, że nic nie wiedział o zakontraktowaniu Jacka Murańskiego w HL, choć pisał i mówił o tym kilka miesięcy temu.

Film Shame MMA w kinach

Film ma pojawić się w kinach i nie, nie jest to żart. Zapowiedź wygląda tak. Sam film pojawi się w kinach we wrześniu przyszłego roku:

Wszyscy, którzy interesowali się Fame MMA i ogólnie sprawą Jacka i Mateusza Murańskich wiedzą, że w pewnym momencie Szalony Reporter i Arkadiusz Tańcula byli za tym, by zniknęli oni z sieci. Potem jednak trochę się pozmieniało i teraz Szalony Reporter tworzy film właśnie o Murańskich.

W tym wszystkim znalazł się Boxdel, który śmieje się z całej sytuacji:

Są też pierwsze ujęcia, które… cóż, są dość specyficzne:

Warto wspomnieć, że Zbigniew Stonoga stworzył własną federację, natomiast zapowiedział, że nie pojawią się tam żadni influencerzy.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka