w

Film z Minecrafta, który psuje cały Discord. Nie odpalajcie go, bo będziecie mieli taką niespodziankę

Na Discordzie krąży film, którego odpalenie jest równoznaczne z crashem komunikatora.


Na Discordzie jest stosunkowo mało tego typu rzeczy, ale jak najbardziej czasami się zdarzają. Po platformie krąży film, którego uruchomienie w pewien sposób psuje komunikator. Trzeba go potem kilkukrotnie restartować.

Nie jest to jakiś wielki problem, ale może uprzykrzyć życie. Za pierwszym razem po uruchomieniu filmu Discord całkowicie się wywala. Po drugim razie znikają jego niektóre elementy. Za trzecim razem film się wyświetla, ale bardzo koślawo.

Co to za film?

Film w teorii jest niewinnym nagraniem z Minecrafta, które wygląda w ten sposób:

Z jakiegoś powodu wysłanie go i uruchomienie crashuje Discorda. Do końca nie wiadomo dlaczego, natomiast prawie na pewno ma to coś wspólnego z jego długością. Co się dzieje po odpaleniu?

Video

Film: No Text to Speech

Dlaczego tak się dzieje? Film w teorii ma kilka sekund, ale w programie do obróbki widać, że w rzeczywistości jest znacznie dłuższy. Jest to bardzo mocno rozciągnięty film z Minecrafta.

Raczej należy to traktować jako ciekawostkę i przestrogę – jest coś, co może wyrzucić komuś komunikator. Nie ma co się obawiać o jakieś kradzieże danych etc. To po prostu w pewien sposób popsuje Wam Discorda. Aby go naprawić, wystarczy skorzystać z CTLR + R.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka