w

Friz do Wersow: „Ja nie wiem czy cię kocham”. Weronika o najgorszym okresie Ekipy

Wersow podczas jednej z podcastów ujawniła wszystkie wątki dotyczące zerwania youtuberów.


Kilka miesięcy po tych wydarzeniach wiadomo w zasadzie wszystko i to bez kupowania kursu Ekipy. Weronika po tak długim czasie nie ma już większych sprzeciwów, by wprost powiedzieć, że Friz nie był sobą w Ameryce, przeżył kompletne załamanie i nie wiedział co dalej.

Youtuber kwestionował wszystko, włącznie z projektem Ekipy, przyszłością wszystkich kanałów i jego udziałem w ich tworzeniu. Wszystko to ujawniła sama Weronika podczas podcastu u „wip bros”.

https://youtu.be/P7RiC3Bvtgg

Co wiadomo o tym czasie?

Materiał z podcastem ma ponad godzinę, mało kto ma czas słuchać całości, więc poniżej standardowo znajdziecie najważniejsze punkty.

  • Friz postanowił tworzenie filmów nad wszystkim innym, także nad relacjami z innymi ludźmi
  • Codzienne nagrywanie materiałów (Daily) zmieniało go na tyle, że trudno było go poznać
  • Sytuacja na świecie popsuła wszystkie plany i pogrzebała drugi sezon
  • Friz większość pobytu w USA nie wychodził z pokoju, zamknął się w nim i nie chciał zbytnio z nikim rozmawiać
  • W pewnym momencie Karol powiedział wprost, że nie wie, czy kocha Weronikę. Jak wspomina Wersow, mocno ją to wtedy uderzyło i kompletnie nie wiedziała, co zrobić
  • Friz spędzał dużo czasu wówczas z Patecem, nawet on przyznał, że największym wyjściem będzie chyba rozstanie się. Jak słyszymy:

Wszyscy mi współczuli w Stanach do takiego stopnia, że Tromba mi powiedział pamiętam w aucie, ja nie poznaje go, Werka ja widziałem, jak on zawsze był w Tobie super zakochany, w Ciebie wpatrzony, nie wiem co to jest za człowiek (…)

Powodem rozstania nie był fakt, że posypały się wszystkie plany a to, że Friz miał czuć, iż traci swoją pozycję na Youtube. Karol martwił się, że bez dodawania filmów przez miesiąc ludzie po prostu o nim zapomną. W efekcie kwestionował wszystko, również związek z Weroniką. Padły nawet słowa o tym, że nie Friz nie chce już nawet nagrywać.

https://youtu.be/P7RiC3Bvtgg

Kto więc finalnie zerwał? To też nie jest takie jasne. Weronika mówi, że to ona to zainicjowała, natomiast Karol finalnie stwierdził, że rzeczywiście będzie to dobra decyzja. Powrót był w miarę normalny, Friz po prostu pewnego dnia stwierdził, że powinni razem pojechać do sklepu i być może przejrzeć rzeczy do odcinka, choć zajęło to wiele czasu i rozmów, to finalnie youtuberzy do siebie wrócili – dopiero jednak w trzecim domu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka