w

Friz dostaje od kolejnego youtubera, który uchodzi za jego przyjaciela: „Mam do niego żal”

Friz musi przełknąć kolejne, dość ciężkie słowa na swój temat. Okazuje się, że osoba, która w teorii była z nim ostatnio bardzo blisko, również ma do niego żal.


Wydawałoby się, że raczej nikt nie będzie już o tym zbytnio wspominać, a jednak. W sieci pojawił się kolejny wywiad, w którym krótko, ale wspominany jest Friz. Tym razem wypowiedział się Nowciax – osoba, z którą Friz był bardzo blisko.

Nowciax ma ten luz, że nie wiąże go umowa, więc może swobodnie mówić o swoich relacjach czy zależnościach. Ludzie nie dowiedzieli się jakoś niesamowicie dużo, ale usłyszeli, że Nowciax ma żal do Friza.

Żal do Friza, o co z tym chodzi?

Nowciax jest w wyjątkowej sytuacji. Nie jest skłócony z Frizem, ale przyznaje, że ma z nim nierozwiązane kwestie. Sam Karol poświęca obecnie czas na projekt Twoje5Minut, więc raczej nie ma czasu na tego typu rozmowy. Choć z drugiej strony chodzi przecież o przyjaźń. Jak mówi Nowciax:

Ja uważam, że dalej się kumplujemy, tylko mamy niedopowiedziane rzeczy. Nie był u nas wiesz, face2face kłótni, takiej hardcorowej, więc czekam na nią może albo czekam na rozmowę taką co tam i pogadajmy. Więc inaczej, może mam do niego żal. Nie no, mam do niego żal, ale jakby mu się działa wielka krzywda, to i tak przyjadę, pomogę.

zurnalistapl

Trudno powiedzieć, o co poszło między nimi, ale możliwe, że ogólnie chodzi o Ekipę. Nowciax już wcześniej stawiał się po stronie Ekipy, a nie samego Friza. Już dwa miesiące temu Nowciax dawał Karolowi pstryczka w nos.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka