w

Friz i Ekipa mogą odetchnąć. Wardęga nie będzie tego poruszał: „ludzie powiedzą, że mi kompletnie od**bało”

Fot. instagram.com/frizoluszek | youtube.com/c/krulestwo

Wygląda na to, że Friz, Wersow i cała Ekipa może odetchnąć. Kanały zajmujące się komentowaniem „youtubowej” rzeczywistości zaczynają odpuszczać.


Kilka dni temu Zebo, jeden z kanałów commentary, opublikował film, który traktował o „inspiracjach Ekipy”. I choć był kilka trafnych przykładów, jak chociażby ten z czapką, czy koszulką:

To jednak większość znalezionych przez ludzi „inspiracji” było niesamowicie naciąganych. Wystarczył podobny kształt czy kolorystyka, by było to traktowane jak plagiat. Jak można było usłyszeć:

(…) teraz jest moment taki, gdzie ludzie szukają wszystko,, żeby się pośmiać, żeby wytknąć jakiś błąd, żeby zcancellować Ekipę.

W sieci faktycznie jest mnóstwo wpisów odnośnie „inspiracji” Ekipy i ogólnie całego nastroju wokół youtuberów. To jednak zaczyna powoli mijać. Największe kanały czują zmęczenie Ekipą, porównywaniem wzorów, doszukiwaniem się wszędzie czegoś więcej.

Wardęga nie poruszy tego tematu

W ostatnich dniach głośno było chociażby o dramie w kwestii włosów i salonu fryzjerskiego. W jednej z rozmów pomiędzy Revo a Wardęgą przewinął się właśnie ten wątek. Jak mówił Revo:

(…) do tego tematu włosów w ogóle nie siadałem jeszcze, byłem w jakichś relacjach oznaczany, żebym to sprawdził. Wiesz, temat jest o tyle chwytliwy, że gdzieś tam zahacza o Wersow, umówmy się.

I tutaj pojawiła się odpowiedź Sylwestra, która sugeruje, że ten nie będzie tego ruszał między innymi właśnie przez powiązanie z Wersow. Ludzie mogliby uznać, że naprawdę ma jakąś obsesję:

(…) Właśnie mi dlatego tak nie dobrze jest ruszać tego tematu, bo zaraz będzie „Wersow zrobiła włosy, to Ty już atakujesz tam, gdzie robiła… Salon fryzjerski”, ludzie powiedzą, że mi kompletnie od**bało. Ja bym wolał, żeby to ktoś inny zrobił (…).

https://www.youtube.com/c/krulestwo

Sam Revo dalej wspomina, że chciałby już odejść od tematu Ekipy i przejść po prostu dalej.

(…) ja nie wiem, czy będę się tym zajmował na ten moment, bo nie chciałbym jakoś strasznie siedzieć jeszcze na tym kontencie związanym z Ekipą, bo ludzie strasznie teraz chcą krwi. Już każdy element tam dostaje. Tak samo Zebo ostatnio nagrał o tych ubraniach i podobieństwach i praktycznie każdą rzecz, którą pokazywał i porównywał, to mówił, że naciągane, więc nie wiem. Ja już bym wolał czymś innym się zająć, tak szczerze mówiąc.

Na Youtube panuje coraz większe przekonanie, że tak naprawdę wszystko już zostało powiedziane. Oczywiście mowa tutaj między innymi o Sylwestrze, który sam wspominał, że nie ujawnił jeszcze wszystkiego i zawsze ma coś jeszcze – youtuber zapewne będzie przeplatał jeszcze wątek Ekipy w swoich filmach, ale to raczej będzie wszystko. Kolejny odcinek Wardęgi już w najbliższych godzinach.

Friz tymczasem przygotowuje się do drugiego etapu swojego projektu – Genzie. Większość obstawia, że po prostu będzie to kolejna Ekipa, powstała oczywiście z programu „Twoje 5 minut”.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka