w

Friz i Ekipa nazwani “maszyną do robienia hajsu na dzieciakach” przez Słonia, znanego rapera

Od kilku dni mówi się o dość dziwnej sytuacji pomiędzy Ekipą Friza a Słoniem, popularnym raperem.


Słoń zdecydowanie nie jest przypadkową osobą i musiał wiedzieć, że jego wypowiedzi wywołają sporo dyskusji. Ta toczyła się głównie w serwisach poświęconych muzyce, natomiast finalnie padły słowa, które coraz bardziej rozchodzą się po sieci.

Raper nazwał Ekipę produktem, który zarabia pieniądze na dzieciakach, a to zdecydowanie nie spodobało się widzom youtuberów. Szczególnie że raper, pisząc o Ekipie, wspomniał “jakaś lacha miała ambe o kamerki internetowe”, kompletnie myląc Team X z Ekipą.

O co w tym wszystkim chodzi?

Wszystko zaczęło się od podcastu, w którym Słoń wypowiedział się o Ekipie:

Klip: gramrap.pl

Słowa Słonia skomentowało wiele osób ,wskazując, że ten nie mówi tego, co by chciał, bo chce zachować poprawność polityczną. Inny raper Kacper HTA tak odpowiedział:

Milion tekstów o łakach, ale jak trzeba powiedzieć szczerze, że to sh*t, wjeżdża poprawność polityczna.

Słoń postanowił zabrać głos w tej sprawie raz jeszcze, wyjaśniając swój punkt widzenia i to, jak postrzega Ekipę Friza. W skrócie nie ogląda, natomiast wie, że youtuberzy zarabiają bardzo dobrze. I na tym pewnie by się skończyło, gdyby nie słowa:

Są produktem, któremu ktoś pisze teksty, są maszyną do robienia hajsu na dzieciakach. I nie będę się o to wku**iać ani spinać. Tym bardziej z typem, którego znam i zawsze byliśmy serdeczni wobec siebie.

Do tego dochodzi też spis tego, co Słoń wie o Ekipie. Pojawiają się tam takie kwiatki, jak ten o Natsu. Raper pisze “jakaś lacha miała ambę o kamerki internetowe”. Oprócz tego przekręcony jest “nick” Friza.

Trudno powiedzieć, czy coś z tego jeszcze wyniknie, natomiast wydaje się, że nie. Normalnie pewnie nikt by się o tym nie dowiedział spoza muzycznego świata. Dotarło to jednak do Boopa, więc za chwilę pojawi się także i na Youtube.