w

Friz i jego nowa trapowa piosenka numer 1 na czasie Youtube w kilka godzin

Wczoraj na kanale Friza pojawiły się dwa filmy z czego jeden był piosenką.


Trudno zaprzeczyć refrenowi nowej piosenki Ekipy, który brzmi „Ej Przejmujemy jutuby”. Faktycznie, Friz razem ze znajomymi kompletnie przejęli platformę Google, co pokazują statystyki ich nowego utworu.

Wystarczyło kilka godzin, by piosenka wskoczyła na pierwsze miejsce karty na czasie.

Piosenka Friza w 24 godziny

Friz razem z Ekipą postanowili zaprosić do współpracy WIP BROS i zrealizować wyzwanie, polegające na stworzeniu piosenki trapowej w 24 godziny. Finalnie przekroczono ten czas o kilka minut, natomiast faktycznie, utwór zrobiony w nieco ponad dobę podbił Youtube i przyćmił wszystkie filmy, które wczoraj wyszły o godzinie 17:00.

W tym momencie piosenka ma ponad 2.5mln wyświetleń i zbiła na drugie miejsce utwór Quebonafide – Jesień, który wydawało się, że będzie na topie bardzo długo.

Friz pokazał także materiał z nagrywania nowej piosenki. Na jego kanale znajdziemy skróconą wersję tego, co działo się w 24 godziny przed opublikowaniem klipu.

Friz mimo tego, że nie ma największej ilości subskrypcji, to jego grupa obecnie może się pochwalić największymi zasięgami, które osiągane są przez wypuszczanie kilkunastu filmów tygodniowo.