w

“Friz i Wersow to są takie odklejone osoby” – Wardęga dosadnie podsumowuje ostatni materiał

Friz i Wersow nagrali nowy odcinek, na którym pokazują swoją “poranną rutynę”. Film doczekał się oczywiście opinii innych youtuberów.


Między Wardęgą a Frizem i Wersow nie ma już złej krwi. Wydaje się, że wszystkie dramy są już wyjaśnione, a o logo mało kto pamięta. Nauczkę dostali wszyscy, co nie oznacza oczywiście, że Sylwester nie ocenia już filmów Ekipy, a raczej tego, co z niej zostało.

W ostatnich godzinach na TikToku pojawiły się dwa popularne klipy, na których Sylwester Wardęga w jakiś sposób nawiązuje do Wersow i Friza. Pierwszym był “przeciek”, a raczej po prostu żart odnośnie ogłoszenia Wersow na Fame MMA 16.

Wardęga i odklejka, tylko czyja?

Drugim klipem była wypowiedź Sylwestra odnośnie filmu Wersow i Friza z poranną rutyną. Widać, że youtuber mówi to w formie żartobliwej, raczej z sympatią, niż jakąś złością. To jeden z tych przypadków, które lepiej obejrzeć samemu, bo cytat może być inaczej zrozumiany.

Klip: https://www.youtube.com/c/krulestwo

Ludzie komentują ten fragment w różny sposób. Jedni widzą tutaj “obsesję Wardęgi” i jego odklejkę, inni piszą w komentarzach, że Friz i Wersow żyją po prostu na innej planecie, ich świat wygląda inaczej i trudno się dziwić.

Oczywiste jest, że temat ten po prostu zostanie zakopany. Ani Friz nie będzie tego dalej komentował, ani Wersow czy Sylwester. Wracając do Fame MMA warto wiedzieć, że na ten moment nie ma informacji o tym, jakoby Weronika Sowa miała walczyć.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka