w

Friz nie ukrywa szczerej opinii o nowych włosach Wersow. „Smutna Weronika”

O nowych włosach Wersow jest naprawdę głośno. Wiele osób nadal nie wierzy, że jest to nowy styl Weroniki. Masa ludzi komentuje, że może to być peruka.


Peruka, czy nie, na pewno zmiana wyglądu Wersow jest bardzo zauważalna. Wiele osób było ciekawych, jak na taką przemianę zareaguje Friz. W końcu wiadomo, że Wersow ze względu na niego miała często bardzo długie włosy.

Ich związek naturalnie się zmienił i dojrzał. Nie jest jednak tak, że Frizowi podoba się teraz wszystko. W najnowszej rozmowie wprost mówi, że niekoniecznie mu pasuje taka stylizacja. Rozumie jednak, że chodzi o wizerunek i to ma być ważniejsze od kwestii wizualnych.

„Smutna Weronika”

Ludzie, którzy zobaczyli tę rozmowę komentują, że Wersow jest na końcu ewidentnie zasmucona słowami Friza.

Ludzie naturalnie, że dzielą się na kilka obozów. Szczególnie w zależności od platformy. Na TT większość jest zachwycona, na X oczywiście wszyscy się śmieją i krytykują, na Facebooku raczej opinie bliżej są tego, co jest na X.A co powiedział Friz?

(…) powiem szczerze, te mi się troszkę mniej podobają. Totalnie szczerze powiem (…)

Friz natomiast zaznacza, że najważniejsze, by Wersow czuła się dobrze ze swoją fryzurą i dodaje:

(…) To jest część naszej pracy, wizerunek. Więc ja troszkę inaczej to traktuję, dlatego bardzo mi się podoba, bo to jest coś oryginalnego i to myślę jest ważniejsze od samego aspektu wizualnego (…)

Video

TT: https://www.tiktok.com/@swiatgwiazd.pl/video/7308076861072870688

Ludzie sami nie wiedzą, jak to ocenić. W każdym razie widać, że Friz nie jest zachwycony, natomiast w pełni rozumie, dlaczego Wersow podjęła decyzję o tak mocnej zmianie wyglądu. Z drugiej strony to tylko włosy – odrosną.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka