w

Friz odpowiada ludziom, którzy się śmieją z jego kilkusekundowych decyzji wyboru do T5M

W sieci pojawiło się całkiem sporo popularnych klipów, na których różni twórcy zgłaszający się do programu Twoje5Minut pokazywali, że ich film był obejrzany dosłownie przez 2 sekundy.


Friz tworzy kolejną edycję programu Twoje5Minut i jak wiadomo, zespół zajmujący się weryfikacją i przeglądaniem zgłoszeń uczestników miał pełne ręce roboty. Zgłoszenia niektórych były oglądane w całości, inni musieli się pogodzić z tym, że ktoś tylko włączył i za chwilę wyłączył ich materiał.

Jedną z takich osób osób Kasia. Friz, lub inna osoba przeglądająca zgłoszenia obejrzała w sumie 2 sekundy jej materiału.

TikTok: https://www.tiktok.com/@k.piechoviak/video/7161912032919342341

Nagranie to obejrzało na TikToku ponad 630 tysięcy osób. Podobną sytuację mieli także inni.

Wygląda to dość zabawnie w momencie, gdy każde zgłoszenie ponoć zostało obejrzane.

Co na to Friz?

Friz w sumie odpowiedział w dwóch miejscach. Po raz pierwszy skomentował, że w zasadzie wystarczy mu kilka sekund, by być w stanie kogoś ocenić.

Zrobił się z tego pewien popularny mem, z którego nawet Karol postanowił w pewnym momencie zażartować. Na jego oficjalnym Twitterze pojawił się więc wpis:

To chyba zamyka temat. Sam Friz ma z tym pełny luz i wygląda na to, że nie należy się spodziewać, że zgłoszenia będą oglądane w całości. Z drugiej strony to w końcu projekt Karola i jego zespołu, więc trudno im nakazywać oglądania wszystkiego.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka